W krainie smerfów

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniów klas młodszych odwiedził dziś Teatr Blaszany Bębenek, który zabrał dzieci do magicznego lasu. Przedstawienie „Zaczarowany medalion” to rozśpiewana i roztańczona interpretacja znanej bajki  o smerfach. Jest to historia czarownicy, która gubi medalion. Kiedy odnajduje go Smerfetka w wiosce smerfów dzieje się szereg dziwnych zdarzeń. Gra aktorska, stroje i scenografia zainteresowały młodego widza, jednak największą atrakcją był aktywny udział uczniów w przedstawieniu. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania bohaterów bajki oraz próbowały odkryć tajemnicę tego, co się stało z Łasuchem, Zgrywusem, Ważniakiem i Marudą. Przedstawienie zostało przyjęte wybuchami śmiechu i uśmiechami radości.

Poprzednia aktualność
Papierowe ozdoby
Następna aktualność
Trzy nagrody dla naszych uczennic