Świąteczna niespodzianka od rodziców

Archiwum kategorii: Aktualności

W czwartek uczniowie klasy I b obejrzeli film animowany „Grinch”, który okazał się przyjemną i zabawną bajką przepełnioną klimatem świąt. Dzieciom bardzo podobał się film, z wizyty w kinie wyciągnęły one cenną lekcję. Uczniowie wiedzą już, że święta to nie tylko choinka, ozdoby i sterta prezentów. Najważniejsza jest rodzina i bliscy, okazywanie sobie życzliwości, dobroci i wzajemnego szacunku. Ważna jest też umiejętność wybaczania, a czas spędzony z bliskimi jest bezcenny. Po powrocie do szkoły była okazja  do rozmowy na temat przygotowywania świąt.  Serdeczne podziękowania dla rodziców dzieci za zorganizowanie niespodzianki. Uśmiech towarzyszył każdemu uczniowi po wyjściu z seansu, a pozytywne emocje były widoczne do końca dnia i oby zostały w dzieciach jak najdłużej.

Poprzednia aktualność
Słodki kiermasz
Następna aktualność
W MIKOŁAJKOWYM KLIMACIE