Mikołajki 1b z piłkarzami z KKS-u

Archiwum kategorii: Aktualności

Uczniowie klasy 1b mikołajki spędzili ze sportowym akcentem. Pierwszoklasiści mieli okazję po raz kolejny spotkać się z piłkarzami z Kaliskiego Klubu Sportowego. Dzieci wraz z zawodnikami rozegrały bitwę na kulki z papieru, a następnie, pracując w grupach, układały świąteczne puzzle. Uczniowie w tym dniu przystroili świąteczne drzewko ozdobami zrobionymi z papieru. Były też słodkie upominki przygotowane przez rodziców. Podczas tego dnia, pełnego radości i zabawy, a jednocześnie nauki na zajęciach sensorycznych, sportowych, plastyczno-technicznych, dzieci wiele się nauczyły.
Serdecznie podziękowania dla sportowców z KKS-u za odwiedziny i wspólną zabawę.

Serdecznie podziękowania dla sportowców z KKS-u za odwiedziny i wspólną zabawę oraz dla rodziców za świąteczne upominki.

 

 

Poprzednia aktualność
An unusual school. Międzynarodowa lekcja języka angielskiego
Następna aktualność
Wspaniały gość zawitał do zerówki