Pierwszoklasiści na meczu KKS Kalisz – Bałtyk Koszalin

W sobotę, 24 listopada 2018 roku na Stadionie Miejskim w Kaliszu został rozegrany mecz KKS Kalisz – Bałtyk Koszalin. Uczniowie naszej szkoły wprowadzali piłkarzy na murawę boiska. Po lekcji wychowania fizycznego z zawodnikami KKS-u pierwszoklasiści otrzymali specjalne zaproszenie do aktywnego udziału w meczu i tym sposobem dzieci przeżyły niezapomniane chwile. Po wprowadzeniu sportowców na boisko uczniowie ze swoimi rodzinami zasiedli na trybunach i dzielnie kibicowali naszej drużynie. Podczas przerwy w meczu, koło trybun, zostały zorganizowane gry i zabawy dla dzieci. Mecz zakończył się wygraną dla KKS Kalisz (2-0). Nasi pierwszoklasiści przynieśli szczęście piłkarzom KKS-u! Dzieci z tego doświadczenia są bardzo dumne.

Tydzień Życzliwości z klasą 1a
Wyniki szkolnego konkursu plastycznego "Mój ukochany miś"