Lekcja biblioteczna

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

W czwartkowy poranek uczniowie klasy Ib odwiedzili bibliotekę szkolną. Pierwszoklasiści znają już pierwsze litery, zaczynają czytać, a to dobra okazja na przygodę z książką z biblioteki. Dzieci zostały zapoznane z pomieszczeniami w bibliotece oraz z księgozbiorem dla uczniów klas młodszych. Panie bibliotekarki pokazały proces wypożyczenia książek. Każdy wypożyczył wybraną przez siebie pozycję. Pierwsza lekcja biblioteczna sprzyjała podsumowaniu program „Czytaj codziennie”. Pierwszoklasiści otrzymali gratulacje i dyplomy za aktywny udział w projekcie. Każdy uczeń klasy I b wyszedł z biblioteki z książką w ręku, drobnym upominkiem w postaci zakładki do książki oraz z uśmiechem na ustach. Serdeczne podziękowania dla Pani Anny Czyż oraz Pani Pauliny Okrasy za sympatyczną, pełną doświadczeń przygodę ze szkolną biblioteką.

Poprzednia aktualność
Przygody z "Archi-przygodami" w 2b
Następna aktualność
PIERWSZE POWAŻNE WYZWANIA KONKURSOWE DLA NAJMŁODSZYCH