Lekcja wychowania fizycznego z KKS-em

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś uczniowie klas pierwszych odbyli trening piłkarski z Adamem Wasilukiem i Mateuszem Żebrowskim z KKS KALISZ. Dla dzieci była to wielka przygoda, pierwszoklasiści wykazali się swoimi umiejętnościami gry w piłkę nożną oraz zdyscyplinowaniem podczas ćwiczeń piłkarskich. Na zajęciach dobrze bawili się również zawodnicy KKS-u, wszystkim trening sprawiał wiele radości. Po treningu był czas na pogadankę i pytania skierowane do piłkarzy. Chłopcy głównie byli zainteresowani techniką gry i częstotliwością profesjonalnych treningów, a dziewczynki pytały o dietę i odżywianie. Na koniec uczniowie otrzymali klubowe naklejki oraz zaproszenia na mecz KKS Kalisz -Bałtyk Koszalin. Dziękujemy za aktywnie spędzony czas!!!

http://kkskalisz.com.pl/index.php/2018/11/14/pilkarze-z-wizyta-w-szkole-podstawowej-nr-3/

Poprzednia aktualność
Puszyste litery
Następna aktualność
Przygody z "Archi-przygodami" w 2b