Klub Książki – fajny, czyli jaki?

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

Na poniedziałkowym spotkaniu Klubu Książki uczniowie prezentowali wybrane przez siebie powieści. Poznaliśmy najważniejsze wątki i problematykę utworów:  Tatuażysta z Auschwitz, Baśniobór cz. V, Miasto kości, Metro 2033, Metro 2034, Metro 2035. Uczniowie, z tak dużym zaangażowaniem, opowiadali o wybranych przez siebie książkach, że straciliśmy poczucie czasu i spotkanie Klubu Książki przeciągnęło się do studenckiej godziny lekcyjnej. Jak widać – o literaturze można dyskutować w nieskończoność. Ponadto stworzyliśmy plakat z licznymi określeniami książki. Często słyszymy, że książka była „fajna” – nasi uczniowie chcieli pokazać, że istnieje znacznie więcej określeń, którymi można posługiwać się, opisując dany utwór.

Poprzednia aktualność
Bezpieczni na drodze
Następna aktualność
Nowy gość - robot Photon w 2a