Uroczystość z udziałem prezydenta Grzegorza Sapińskiego

Archiwum kategorii: Aktualności

W dniu 15 października 2018 roku uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor i wychowawcami mieli przyjemność spotkać się z Prezydentem Miasta Kalisza, Panem Grzegorzem Sapińskim. Uroczystość odbyła się w sali koncertowej UAM w Kaliszu. Na początku dzieci obejrzały przedstawienie teatralne „Kopciuszek”, przygotowane przez Młodzieżowy Dom Kultury wspierany przez „Uciechowo” Strefę Artystyczną. Następnie prezydent Grzegorz Sapiński przemówił do zgromadzonych gości oraz każdemu pierwszoklasiście indywidualnie pogratulował, wręczył dyplom i upominek. Po gratulacjach uczniowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia z prezydentem, dyrekcją szkoły i wychowawcą. Na zakończenie uroczystości odbył się pokaz żonglerski. Dla dzieci był to dzień pełen wrażeń i radosnych przeżyć.

https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/gratulacje-dla-pierwszoklasistow,7670

Poprzednia aktualność
Ślubujemy! – uroczyste pasowanie na ucznia
Następna aktualność
Zielony „skok na smog”