V RAJD „DZIELNICAMI KALISZA”

Archiwum kategorii: Aktualności

14.04.2018 r. uczestnicy V Rajdu „Dzielnicami Kalisza” wędrowali po mieście śladami obiektów sportowych. Wyruszyli spod szkoły, odwiedzając po drodze Decathlon, Fabrykę Formy i KTW. Na każdym z tych punktów zmagali się z szeregiem sprawnościowych konkurencji. Elementem rajdu był konkurs „Kaliscy sportowcy”, który odbył się w przeddzień imprezy. Szkołę reprezentowali w nim Gabrysia Janiak i Kacper Michalak z kl. 2d. Zwycięska okazała się praca plastyczna Weroniki Samulak z kl. 3d, która wykonała projekt znaczka na kolejną edycję rajdu. Zaprojektowana przez nią odznaka będzie w przyszłym roku symbolem imprezy. Natomiast w konkurencji sportowej „Największy siłacz”- II miejsce zajęła Agata Kołodziejczyk z kl. 7a. Wszyscy rajdowicze mieli swój udział w osiągnięciu sukcesu, jakim było zajęcie III miejsca i zdobycie pucharu w klasyfikacji ogólnej tych szczególnych zawodów.

Poprzednia aktualność
EkoKonkurs 2018
Następna aktualność
Rekrutacja uzupełniająca