4 nagrody dla naszych uczniów na X Dniach Kariery

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

W dniu 5 lutego uczniowie klas 3B, 3C i 3D wzięli udział w X Dniach Kariery. Celem imprezy organizowanej przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Kaliszu było poznanie zawodów oraz pomoc uczniom w planowaniu edukacji zawodowej. Nasi uczniowie mieli możliwość zapoznania się między innymi z:

• prezentacjami wybranych zawodów na poziomie kształcenia w technikum lub branżowej szkole I stopnia, przygotowanymi przez wszystkie kaliskie szkoły ponadgimnazjalne;
  • prezentacją Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu;
  • ofertą pracodawców organizujących praktyki i staże zawodowe.

W czasie imprezy zostały wręczone nagrody. Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w dwóch konkursach.

W Międzyszkolnym Konkursie z Wiedzy o Zawodach zorganizowanym w ramach X Dni Kariery nagrody zdobyły:

• Oliwia Figiel z klasy 3B oraz
  • Oliwia Olejnik z klasy 3D.

Za wyróżniającą prezentację zawodu w Międzyszkolnym Konkursie Na Najlepszą Teczkę Zawodoznawczą X Dni Kariery nagrody otrzymały:

• Aleksandra Stasiak z klasy 2B oraz
  • Dominika Szymańska z klasy 3D.

Gościem specjalnym wydarzenia była Pani Marzena Wodzińska – Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

XXV RAJD SZLAKAMI POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO
O kulturze szacunku w Sieci