III miejsce Pauliny Frasunkiewicz w Konkursie Literackim dla Młodzieży ,,Chrońmy siebie”

Archiwum kategorii: Aktualności

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 2d, Paulina Frasunkiewicz zdobyła III miejsce w Konkursie Literackim ,,Chrońmy siebie”, organizowanym przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu i Stowarzyszenie Promocji Sztuki ,,Łyżka Mleka”.

Paulina pod kierunkiem swojej polonistki, pani Małgorzaty Olejniczak, napisała opowiadanie ,,Spisek na konfie”. Zostało ono opublikowane w almanachu pokonkursowym, a dotyczyło (zgodnie z wymaganą tematyką ) problemu ochrony danych osobowych.
Laureatce serdecznie gratulujemy talentu, zwłaszcza że nasza szkoła znalazła się wśród nagrodzonych jako jedyna w Kaliszu.

Poprzednia aktualność
Wyróżnienie dla Michała, ucznia klasy 3d w VIII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego
Następna aktualność
Świąteczny rower