SkyClub w zamku Czartoryskich w Gołuchowie

Archiwum kategorii: SkyClub

W miniony piątek, 19 stycznia 2017 r. grupa SkyClub wraz z klasą 2d udały się do Gołuchowa, gdzie w pięknej  sali zamkowej  młodzi artyści zaprezentowali  znaną już wszystkim etiudę taneczną ,, Zakazana miłość” (na motywach tragedii „Romeo i Julia” Wiliama Szekspira).  Z tak wyjątkowej scenografii gimnazjaliści mogli skorzystać dzięki uprzejmości  kustosza Muzeum w Gołuchowie, pani Pauliny Vogt – Wawrzyniak, której składamy serdeczne podziękowania. Prezentacja naszych uczniów została zarejestrowana kamerą filmową. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie zamku i udział w lekcji muzealnej nt.„Zamek w Gołuchowie – historia muzeum”. Uczestnicy tych niecodziennych zajęć zobaczyli stałe ekspozycje, poznali historię zamku, sylwetki jego twórców, a także realia epok, w których żyli. Zimowy wyjazd zakończył się spacerem po zaśnieżonym parku krajobrazowym.

https://youtu.be/LxzXCPqoMlI

Poprzednia aktualność
Książka to klucz do wyobraźni
Następna aktualność
V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej