Razem w Klasie

Program Razem w Klasie skierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całej Polsce. Jego celem jest budowanie integracji i poczucia bezpieczeństwa wszystkich uczniów i uczennic w szkole, poprzez wsparcie nauczycieli i nauczycielek w tym procesie. Dlatego program Razem w Klasie skupia się na kompleksowym wsparciu szkół w pracy z klasami, do których dołączają osoby z doświadczeniem migracji i uchodźstwa, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży z Ukrainy. Bezpłatne wsparcie obejmuje m. in. materiały do pracy z dziećmi, szkolenia online i możliwość ubiegania się o grant. Wszystkie materiały w nim wykorzystywane zostały przygotowane przez specjalistów i specjalistki z dużym doświadczeniem trenerskim i edukacyjnym. Konsultacje i szkolenia – online i offline – poprowadzą dobrze przygotowani edukatorzy.