Ogólnopolski projekt edukacyjny „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”

Ogólnopolski projekt edukacyjny

„Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”

 

Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna. Wierzymy, że dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat, dlatego zachęcamy do udziału w  nowym programie edukacyjnym i konkursie skierowanym do klas I-III szkół podstawowych oraz premierowo do przedszkolnych oddziałów zerówkowych. Poprzednie wcielenie konkursu propagujące nawyk codziennego czytania – „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. 

 

„Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” to projekt, którego celem jest budowanie w dzieciach nawyków ekologicznych i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jest to kolejna odsłona projektu edukacyjnego pod patronatem sieci Biedronka i następca ubiegłorocznej akcji „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”, promującej codzienne czytanie wśród uczniów. 

Mamy nadzieję, że tegoroczna akcja „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” i nowe przygody lubianych bohaterów kolejny raz oczarują najmłodszych i zainspirują do wspólnego działania na rzecz naszej planety i każdy uczeń z przyjemnością będzie brał udział w konkursach i poszerzał swoją wiedzę.

http://www.szkolapodstawowa3.kalisz.pl/2020/12/18/grand-prix-dla-naszej-szkoly-w-ogolnopolskim-konkursie-szkolne-przygody-gangu-slodziakow/

obrazek dyplom