Lubella inspiruje i edukuje

Lubella inspiruje i edukuje to w pełni bezpłatny program edukacyjny o charakterze społecznym, którego głównym celem jest wzrost świadomości uczniów polskich szkół na temat zasad prawidłowego żywienia oraz wspieranie nauczycieli w edukowaniu uczniów  o roli produktów zbożowych w codziennej diecie. Udział w programie polega na przeprowadzeniu przez nauczyciela 3 lekcji na podstawie specjalnie opracowanych materiałów edukacyjnych  przygotowanych przez zespół ekspertów – metodyków i dietetyków. Po przeprowadzeniu zajęć według otrzymanych scenariuszy i wypełnieniu Ankiety Podsumowującej Program szkoła otrzyma drogą mailową specjalny Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w Programie.

Dodatkowo po realizacji Programu istnieje możliwość wzięcia udziału w Konkursie, w którym do zdobycia są warsztaty z ekspertem kulinarnym, bony pieniężne o wartości 1500 zł do realizacji na dowolny cel oraz bony podarunkowe dla Nauczycieli Koordynujących o wartości 700 zł do realizacji w sklepach EMPIK. Dodatkowo, uczniowie z 10 wyróżnionych klas otrzymają zestawy produktowe marki Lubella.