Walentynkowy Tydzień Dobrych Myśli z klasami 1a i 4a

Walentynkowy Tydzień Dobrych Myśl z klasami 1a i 4a  minął pod hasłem ,,Staraj się być słońcem w czyimś sercu”.

W tym czasie uczniowie klas 4-8 mieli okazję wykonywać prace plastyczne, inspirowane wskazanym sformułowaniem, tworzyć tematyczne wierszyki oraz układać walentynkowe puzzle.

Klasy młodsze (0-3) losowały i wykonywały dla kolegi lub koleżanki ,,miłą kartkę”, na której pisały lub rysowały coś dla tej osoby, inspirując się mottem: ,,Staraj się być słońcem w czyimś sercu”. Mogło to być coś miłego dla tej osoby albo zachęta do przyjaźni i wspólnego spędzania czasu. Ponadto klasy 2. i 3. starały się lepiej poznać w zabawie ,,Znajdź kogoś, kto…..”.

Niewątpliwie wszystkie działania skłoniły starszych i młodszych do zastanowienia się, jak można okazać życzliwość innym, być uczynnym i czynić dobro.

Urodziny numeru alarmowego 112 w SP3
Nabór do oddziałów przedszkolnych