UROCZYSTOŚCI Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA W KLASIE 0a

Archiwum kategorii: Aktualności

Najmłodsi uczniowie z naszej szkoły pięknie przygotowali się do uczczenia Dnia Babci i Dziadka. Z okazji tego wyjątkowego święta przedszkolaki z oddziału 0a, pod okiem swojej wychowawczyni pani Magdaleny Mazurek, przygotowały występ, aby w ten sposób podziękować swoim babciom i dziadkom, którzy na co dzień je wspierają i rozpieszczają, a przede wszystkim otaczają swoją miłością.

Babciu moja ukochana,
nie bądź nigdy zatroskana
i nieważne, jaka pora,
babciu nigdy nie bądź chora!
Życzę samej pomyślności,
oto wyraz mej miłości.

Tobie, mój kochany dziadku,
życzę szczęścia i dostatku.
Uśmiechaj się zawsze, bo kocham Cię szczerze
w domu, w kinie i na spacerze.

Poprzednia aktualność
Akademia kleksografii i przędzenia liter
Następna aktualność
Spotkanie z poezją