7a w głębi lasu

Archiwum kategorii: Aktualności

Terapeutycznego działania przyrody doświadczyli dziś uczniowie klasy 7a, którzy pod opieką wychowawczyni i pani Beaty Ławińskiej uczestniczyli w zajęciach ,,W głąb lasu”, zorganizowanych przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie, a prowadzonych przez pełną ciepła i pasji panią Bognę Goździelewską. Zadania na trasie prawie dwugodzinnego rajdu wiodącego przez mniej uczęszczane tereny gołuchowskiego parku, a dotyczące między innymi znajomości gatunków drzew czy warstw lasu, rozwiązali śpiewająco, znakomicie przy tym się bawiąc. A że zieleń uspokaja, koi i odpręża, była to znakomita okazja do nawiązania i pogłębienia relacji w klasie. Dodatkową atrakcją wyprawy były warsztaty decoupage’u. Na heblowanych pieńkach uczniowie odciskali piękne, kwiatowe wzory, które będą przypominać im o miło spędzonym czasie. Niezapomnianym przeżyciem dla uczestników wycieczki było wspólne pieczenie kiełbasek na ognisku, możliwe dzięki zaangażowaniu się w przedsięwzięcie państwa Przepiórków, rodziców Piotra. Klasa 7a wraz z wychowawczynią serdecznie Państwu dziękuje i za podsunięcie pomysłu wyjazdu, i za jego współorganizację. To był wspaniały dzień!

Poprzednia aktualność
Zbiórka dla zwierzaków
Następna aktualność
Uroczystość wręczenia stypendiów