SZKOLNY KONCERT KOLĘD

Archiwum kategorii: Aktualności

W czwartek, 12 stycznia w naszej szkole odbył się wzruszający, pełen zadumy koncert kolęd i pastorałek. Jego celem było powrócenie jeszcze raz w atmosferę świąt Bożego Narodzenia, którym towarzyszy piękna tradycja śpiewania kolęd. Na scenie nie zabrakło występów uczniów, którzy wspaniale zaśpiewali i zagrali na różnych instrumentach, między innymi na flecie, dzwonkach chromatycznych, ksylofonie, skrzypcach i klarnecie. Duże wrażenie na publiczności wywarł występ najmłodszych z naszej szkoły – klasy 0, która przygotowała krótkie przedstawienie. Koncert kolęd zakończył utwór pt. ,,Gdy się Chrystus rodzi”, zarówno wokalnie, jak i instrumentalnie wykonywany przez nauczycieli. Gwoździem programu był układ taneczny zaprezentowany przez aniołki, w które wcieliły się uczennice klas III – VI. Wiele radości i wzruszeń wywołały również duety stworzone przez uczniów z rodzicami. To wspaniale, że koncert kolęd i pastorałek łączy pokolenia i wyzwala niezapomniane emocje.

Pliki do pobrania:
Poprzednia aktualność
Wizyta uczniów 2a w bibliotece miejskiej
Następna aktualność
Wyniki konkursu na ,,Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową"