Odwiedziny Łosia Czystosia

Archiwum kategorii: Aktualności

Dziś drugoklasistów odwiedził Łoś Czystoś, który przeprowadził zajęcia dotyczące ekologii. Głównym celem lekcji było wdrożenie dzieci do dostrzegania piękna otaczającego świata przyrody i nabywanie umiejętności dbania o czystość najbliższego otoczenia. Pan Piotr uświadomił dzieciom, jak ważna jest segregacja odpadów. Uczniowie dowiedzieli się, dlaczego pojemniki różnią się kolorami i co należy do nich wrzucać. Dzieci mogły samodzielnie segregować śmieci i podjąć próby umieszczania poszczególnych przedmiotów w odpowiednich pojemnikach. Wszyscy drugoklasiści po prelekcji poradzili sobie z tym zadaniem znakomicie. Na koniec spotkania uczniowie otrzymali upominki, które sprawiły im wiele radości i będą zachęcać do dbania o nasze środowisko. Serdecznie dziękujemy @łośczystoś za rozbudzanie wrażliwości ekologicznej u dzieci już od najmłodszych lat, co mamy nadzieję, że zaowocuje w przyszłości odpowiedzialnością za losy naszego środowiska.

Poprzednia aktualność
Roksana Dolata
Następna aktualność
Alpaki Cudaki