Narodowe Święto Niepodległości

Archiwum kategorii: Aktualności

10. listopada wspólnym odśpiewaniem ,,Mazurka Dąbrowskiego” oraz montażem słowno-muzycznym, przygotowanym przez klasę 7a pod kierunkiem pań Elżbiety Zimnej i Eweliny Król-Owczarek uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Przed uroczystością w sali gimnastycznej, odświętnie przyozdobionej przez panią Marlenę Janiak oraz obsługę szkoły, drużyny złożone z uczniów z różnych klas wzięły udział w grze historycznej, rozegranej na terenie szkoły, a przygotowanej pod okiem pani Elżbiety Zimnej. Zwycięskie grupy zostały nagrodzone za swoje zmagania dyplomami oraz słodką niespodzianką. Dobra zabawa podczas konkurencji, połączona z postawą patriotyczną, sprawiły, że dzień ten śmiało można uznać za bardzo udany. Na szczególną pochwałę zasługuje zaangażowsnie klasy 7a, zespołu w większości złożonego z uczniów pochodzących z Ukrainy, którzy recytując polskie wiersze i śpiewając polskie piosenki patriotyczne, pięknie wyrazili braterstwo myśli naszych narodów.

Cała społeczność SP3 wzięła dziś także udział w akcji MEiN ,,Szkoła do hymnu”… https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/593939425816855

Poprzednia aktualność
Przedszkolaki w Książnicy Pedagogicznej
Następna aktualność
Zakodowana 1a