Spotkanie z poezją Jana Pawła ll

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

Aby uczcić 44. rocznicę pontyfikatu Wielkiego Papieża i Polaka Karola Wojtyły, w dniu 18 października w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie z poezją Jana Pawła ll. Tak pisał do młodych: „Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych marzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń”. Celami uroczystości były przybliżenie uczniom twórczości Wielkiego Polaka oraz inspirowanie ich do przeżywania głębi poetyckiego słowa. Widoczne wówczas wzruszenie na twarzach młodzieży recytującej wybrane przez siebie utwory to ogromna satysfakcja dla organizatorów tego spotkania.

Poprzednia aktualność
Jesienne mandale
Następna aktualność
Dzień Poczty Polskiej na świetlicy