Laboratoria Przyszłości

Archiwum kategorii: Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w naszej szkole. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. Celem tego projektu jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. Już podczas wrześniowych zajęć uczniowie klas pierwszych i drugich mieli możliwość współpracy, drugoklasiści pracując w grupach poprzez umiejętne czytanie instrukcji odkodowali na matach owocowe zagadki. Pierwszoklasiści póki co obserwowali jak starsi koledzy współpracują i uczyli się jak wykonywać takie ćwiczenia. Pierwsze tego typu zajęcia rozpoczęły cykl lekcji, które będą się odbywać zarówno w klasach młodszych jak i starszych.

Poprzednia aktualność
TRÓJKA w POLONEZIE
Następna aktualność
EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA