Dzień Dziecka na sportowo

Archiwum kategorii: Aktualności

1 czerwca obchodziliśmy wspólnie Szkolny Dzień Sportu. Wzięliśmy też udział w akcji „Challange day” z Kaliskim Szkolnym Związkiem Sportowym i miastem Kalisz. Na terenie szkoły odbyły się gry i zabawy sportowe dla klas 0-3. W dwa ognie rywalizowali uczniowie klas czwartych. I miejsce zajęła klasa 4a. Piątoklasiści rozegrali mecz w rzucankę siatkarską. W konkurencji tej zwyciężyła klasa 5a. Klasy 6-8 wybrały się na marsz NW plantami i alejkami parku miejskiego. Na koniec marszu, wspólnie z innymi kaliskimi szkołami, odtańczyliśmy beligijkę. Wśród około 300 tancerzy nasza ekipa liczyła aż 70 osób. Dzieciaki otrzymały słodki drobiazg od dyrekcji i grona pedagogicznego. Było milo, wesoło, aktywnie i zgodnie z zasadami fair play.

Poprzednia aktualność
Przedszkolaki na wycieczce
Następna aktualność
Dzień Dziecka