Wielkanocne podchody

Archiwum kategorii: Aktualności

Pierwszoklasiści z klasy 1b wzięli udział w podchodach o tematyce wielkanocnej na terenie szkoły. Uczniowie przy pomocy wskazówek bez problemu odszukali każdą zagadkę, z zapałem i dużym zaangażowaniem rozwiązywali kolejne zadania, które pozostawił dla nich zajączek. Dzięki tej grze dzieci utrwaliły sobie dodawanie i odejmowanie oraz wiadomości przyrodnicze. Były też ćwiczenia sportowe i taneczne, a także ciekawostki o wielkanocnych potrawach. Każda z drużyn odwiedziła gabinet pani dyrektor, składając świąteczne życzenia. Było wiele emocji, a na koniec szczęśliwi pierwszoklasiści dotarli do zajączka, który obdarował dzieci upominkami. Współpraca, zacieśnianie więzi koleżeńskich oraz uśmiech i dobra zabawa dominowały. Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Poprzednia aktualność
Świąteczne dekoracje
Następna aktualność
Bądźmy bezpieczni – spotkanie ze Strażą Miejską