Kangur Matematyczny 2022

Archiwum kategorii: Aktualności

Trzeci czwartek marca to tradycyjny termin przeprowadzania konkursu Kangur Matematyczny. Cieszymy się, że grono uczniów, którzy lubią matematykę i nie boją się sprawdzać swoich umiejętności w tym zakresie ciągle rośnie. Nasza „kangurza rodzina” liczyła dziś 14 osób. W konkursie wzięli udział: w kategorii klas II (Żaczek): Plucińska Julia – 2a, Strzałka Róża – 2a, Piątek Maria – 2b, Majerowicz Borys – 2b, Figiel Aleksander – 2b, w kategorii klas III-IV (Maluch): Balcerzak Alan – 3a, Kubacka Magdalena – 3a, Kranc Maja – 3b, Kajser Maciej – 4b, Grzybowski Oliwier – 4b, w kategorii klas V-VI (Beniamin): Kranc Zuzanna – 5a, Hajdziony Wirginia – 5a, w kategorii klas VII-VIII (Junior): Szafrańska Agata – 7b, Kranc Antoni – 7b. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszego pogłębiania przyjaźni z „królową nauk”.

Poprzednia aktualność
Przyciągnąć wiosnę
Następna aktualność
Zdrowo i kolorowo