Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem

Archiwum kategorii: Aktualności

Tydzień Dobrych Myśli z klasami 4a i 8a obchodziliśmy pod hasłem ,,Całkiem miła ta samotność, kiedy jesteśmy razem”. W związku z tym, że rozpoczął się on 14 lutego – hucznie świętowaliśmy Dzień Zakochanych! ❤️💝💖 Uczniowie wykonali walentynkowe prace plastyczne oraz serca z origami. Na godzinach wychowawczych można było usłyszeć specjalną listę muzyczną z piosenkami o miłości, które uczniowie musieli odgadnąć. 💘🎶 Zwieńczeniem działań był konkurs plastyczny ,,Najładniejsza walentynka”, a także prace pisemne o tematyce miłosnej i recytacja wiersza. Wyniki wkrótce, a wszystkim życzymy jeszcze raz dużo miłości!❤️

Poprzednia aktualność
Międzynarodowy Dzień Dziecka z Chorobą Nowotworową
Następna aktualność
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego