Uczniowie SP3 dla mieszkańców Kalisza na święta

Archiwum kategorii: Aktualności

Społeczność SP3 przekazała Fundacji CHOPS ponad 430 kartek świątecznych wykonanych i podpisanych przez uczniów. Dzieci na zajęciach świetlicowych udekorowały i zapakowały pierniczki, upieczone przez panią Darię Pankiewicz i panią Agnieszkę Wabnik. Nauczyciele podkreślają, że uczniowie pracowali jak dzielne „elfiki”. Wielu z nich przyniosło również  słodycze, które dołączono do kartek. Wszystkie dary  zostały przekazane w piątek panu Romanowi Żarneckiemu – prezesowi CHOPS-u. Z kolei 24 grudnia, podczas Wigilii w sali OSiR-u wolontariusze rozdadzą je mieszkańcom Kalisza.

Dziękujemy wszystkim: uczniom, rodzicom  i nauczycielom za  podarunki oraz pracę włożoną w wykonanie  tak wielu kartek z życzeniami dla seniorów.

Poprzednia aktualność
Święta, święta..
Następna aktualność
VII MIKOŁAJKOWY CHARYTATYWNY KIJOMARSZ w ramach X WIGILII NA KALISKIM RYNKU