Dzień Pluszowego Misia

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”
Po raz kolejny w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia. W tym dniu szkoła zamieniła się w „misiową krainę”. Podczas lekcji odbyły się zajęcia dotyczące genezy tego święta. Tego dnia nie mogło również zabraknąć wspólnej zabawy i czytania książek o przygodach misiów. Cała akcja była wielką radością i przyjemnością dla naszych najmłodszych uczniów.

Poprzednia aktualność
Dzień Pluszowego Misia
Następna aktualność
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka