#SzkołaDoHymnu

Archiwum kategorii: Aktualności

Akcja „Szkoła do hymnu” to przedsięwzięcie, które jest kontynuacją inicjatywy zapoczątkowanej w 2018 r. Wtedy, w roku jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości, biliśmy „Rekord dla Niepodległej”. Do tegorocznej edycji akcji „Szkoła do hymnu” zgłosiło się prawie 21 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Hymn narodowy w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewało blisko 4 mln uczniów i prawie 380 tys. nauczycieli z całego kraju, a pośród nich i nasza szkoła. Jak brzmieliśmy o 11.11 wszyscy razem, choć osobno – bo każda klasa śpiewała w swojej sali lekcyjnej. Prosimy, by posłuchać… Krótka część artystyczna została przygotowana przez uczniów z klas: 4a i 6a.

https://www.facebook.com/szkolapodstawowa3.kalisz/videos/408694350755133

Poprzednia aktualność
Narodowe Święto Niepodległości
Następna aktualność
7 Kaliski Marsz Nordic Walking "Niepodległa"