Kariery z potencjałem

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery uczniowie klas 7 i 8 przygotowywali planery kariery. Na etapie szkolnym najciekawsze prace przedstawili:

  • Weronika Urban – kl. 8a (I miejsce),
  • Julia Strzelczyk – kl. 8a, Piotr Piestrzyński – kl. 8a (II miejsce),
  • Pola Fraj – kl. 8a i Zofia Fabiniak – kl. 8a (III miejsce)

Opracowane przez nich planery brały udział w konkursie Planer kariery „Mam tę moc! Mój potencjał, a przyszły zawód”, zorganizowanym dla szkół subregionu kaliskiego przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu. Miło nam poinformować, że laureatkami tego konkursu zostały Julia Strzelczyk i Weronika Urban – obu uczennicom jury konkursowe przyznało I miejsce. Serdecznie gratulujemy!

 

Poprzednia aktualność
Dawanie napełnia serce
Następna aktualność
DZIECIAKI MLECZAKI