Liczą się czyny, nie słowa

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat

  Uczniowie naszej szkoły pamiętali o Dniu Dobrych Uczynków . 17 listopada wielu z nich udowodniło, że nie tak trudno być uczynnym i podjęli się: dokarmiania  zwierząt, pomagania rodzicom w porządkach domowych oraz innych pomocnych i sprawiających drugim radość działań.

Oto jedna z relacji:

„Jak każdy wie, od 2 lat regularnie razem z mamą dokarmiam bezdomne koty (…). Od niedawna mamy nowego lokatora na ulicy Złotej po dawnym budynku firmy Teknia.  Sama mam też dwa koty, które wzięliśmy do adopcji. Pomagam mamie w dostarczaniu karmy potrzebującym ludziom, którzy mają dobre serce, a nie stać ich na jedzenie dla psów i kotów. Dokarmiamy ptaki.  Ratujemy również gołębie, które wypadły z gniazda. Zdarzył się również taki, który był zmęczony długą podróżą i wpadł nam przez otwarte okno do łazienki. Miał założone obrączki , więc mama szybko ustaliła, skąd on jest i odnalazła właściciela”. Wirginia z 4a

Obejrzyjcie naszą fotorelację.

Poprzednia aktualność
Dzień dyni
Następna aktualność
Dzień Patrona