Pasowanie przedszkolaków

Archiwum kategorii: Aktualności

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przyszły do naszej szkoły. Najmłodsi 14 października zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu. Dla dzieci było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Przedszkolaki z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyk, zaśpiewały piosenkę i co najważniejsze złożyły uroczystą przysięgę. Dzieci obiecały być dobrymi kolegami, uczniami i zawsze z uśmiechem na twarzy zaczynać dzień w przedszkolu. Pani Dyrektor Katarzyna Garnuszewska przyjęła uroczyste ślubowanie przedszkolaków i rozdała dzieciom Dyplomy Pasowania Na Przedszkolaka.  Uwieńczeniem uroczystości były upominki i słodkości dla naszych dzielnych uczniów. Kochanym przedszkolakom życzymy by czerpały samą radość z nauki w naszej szkole.

 

Poprzednia aktualność
Projekt „Lekturki spod chmurki" edycja II w klasie 3b
Następna aktualność
Rozstrzygnięcie konkursu "Warzywne cudaki" kl. 0-3