MAMY TO!

Archiwum kategorii: Aktualności
Klasa 1a dostała się do Ogólnopolskiego Programu MegaMisja Fundacja Orange.
Od nowego roku szkolnego uczniowie 1a będą uczestniczyć w cyklu zajęć, który ma formę fabularnej bajki. Przez zabawę nauczą się:
• jak korzystać z nowych technologii w sposób bezpieczny;
• jak weryfikować źródła informacji;
• jak chronić swoją prywatność;
• jak przestrzegać praw autorskich;
• jak tworzyć i prezentować własne dzieła.
W czasie MegaMisji, realizując kolejne obszary tematyczne, dzieci będą zdobywać nagrody dla swojej szkoły – tablety, kreatywne zestawy plastyczne, pakiety książek i gier planszowych oraz zestawy zabawek edukacyjnych i audiobooków.
Jest to dla nas ogromny sukces, gdyż do programu klas 1-3 przyjęto tylko 150 szkół z całej Polski. Kalisz reprezentować będzie nasza szkoła oraz Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19, której serdecznie gratulujemy i liczymy na- jak- zawsze- przemiłą współpracę!
Wychowawczyni klasy 1a pani Anna Matuszkiewicz składa serdeczne podziękowania swoim uczniom za zaangażowanie się w realizację dodatkowego zadania rekrutacyjnego. Szczególne podziękowania dla Madzi, Leny, Nicoli, Wiktorii, Sergiusza, Piotra, Adama i  Natana z 1a.
Zobaczcie film, który pozwolił nam dostać się do szczęśliwców – od września zaczynających przygodę z MegaMisją.
Poprzednia aktualność
Mój zeszyt – moją wizytówką
Następna aktualność
EkoKonkurs - WYNIKI