Rekrutacja do klasy siódmej dwujęzycznej na rok szkolny 2020/2021

Archiwum kategorii: Aktualności

Bardzo prosimy rodziców uczniów zainteresowanych nauką w klasie siódmej dwujęzycznej o złożenie deklaracji przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych. Test zostanie przeprowadzony, gdy szkoły zaczną normalnie pracować. W tej chwili deklaracje pozwolą nam zaplanować przyszły rok szkolny. Prosimy o składanie deklaracji w dniach 1.06.2020 do 10.06.2020 r. drogą mailową sekretariatsp3kalisz@gmail.com ( skany lub fotografie wypełnionych deklaracji) tylko rodziców uczniów spoza naszej szkoły. Rodzice uczniów z naszej szkoły składają deklarację poprzez dziennik elektroniczny,  pisząc do dyrektora szkoły zgodnie z treścią wysłanego im maila.

Deklaracja … plik .doc
Deklaracja … plik .pdf

Regulamin rekrutacji do klasy 7 dwujęzycznej

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym Rodzaj czynności
1.06.2020r. do 10.06.2020r. Złożenie deklaracji o przystąpieniu do testu kompetencji językowych do oddziału dwujęzycznego klasy VII w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Kaliszu elektronicznie sekretariatsp3kalisz@gmail.com
22.06.2020r. Test predyspozycji językowych z języka angielskiego odbędzie się online
W tym dniu każdy kandydat otrzyma na adres mailowy podany do kontaktu kod i rozwiąże test, który będzie dostępny od godziny 10:00 do 11:00. Test należy rozwiązać w ciągu 25 minut.
25.06.2020r. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik testu predyspozycji językowych.
26.06.2020r. Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo promocyjne do klasy VII szkoły podstawowej (dotyczy uczniów spoza Szkoły)

Oryginał świadectwa z klasy VI należy dostarczyć do sekretariatu Szkoły Podstawowej Nr 3 przy ul. Ciasnej do godziny 15:00.

29.06.2020r. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych    i kandydatów niezakwalifikowanych do klasy VII dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Juliusza Słowackiego.

 

 

Poprzednia aktualność
Bo kodować KAŻDY może, a nawet powinien
Następna aktualność
Stypendium im. św. Jana Pawła II