Zawieszenie zajęć

Archiwum kategorii: Aktualności

Szanowni Państwo!

Dyrektor informuje, że od 12.03.2020 r. do 13.03.2020r. w szkole będą organizowane tylko zajęcia opiekuńcze dla najmłodszych uczniów, odwołane są od 12.03.2020 r. zajęcia dydaktyczne. 

Od 16.03.2020r. do 25.03.2020r. włącznie szkoła będzie zamknięta.

Drodzy Rodzice podczas „kwarantanny” zaleconej przez rząd mamy do wykonania zadania, które umożliwią nam realizację podstawy programowej, dlatego zwracam się z prośbą, żeby kontrolować informacje zamieszczane w dzienniku elektronicznym przez nauczycieli w „komunikatach” i „ogłoszeniach” oraz w innej ustalonej z uczniami formie i motywować dzieci do ich wykonywania i utrwalania wiedzy i umiejętności.

Dziękujemy za współpracę i zrozumienie,

Katarzyna Garnuszewska

Poprzednia aktualność
Językowy sukces Nicoli
Następna aktualność
Dary dla zwierząt ze schroniska