Klasowy konkurs pięknego czytania w 2a

Archiwum kategorii: Aktualności

W ramach innowacji pedagogicznej w ogólnopolskim projekcie Lekturki spod chmurki w piątek 28 lutego w klasie 2a odbył się klasowy konkurs pięknego czytania.
Celem konkursu było doskonalenie umiejętności pięknego czytania, budzenie zainteresowania wartościową literaturą oraz popularyzowanie książek i czytelnictwa. Nie bez znaczenia jest także uwrażliwienie na piękno słowa pisanego i stworzenie najmłodszym uczniom możliwości prezentacji własnych umiejętności.
Tytuł ,,Mistrza pięknego czytania” i I miejsce zdobyła Marta Ubych, II miejsce – Julia Więcek, III miejsce – Martyna Szczesna, IV miejsce – Bartosz Mądry. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: pani Paulina Okrasa i pani Agnieszka Wabnik. Serdeczne podziękowania za pracę w komisji składają uczniowie i wychowawczyni klasy 2a.

Poprzednia aktualność
EkoKonkurs - regulamin
Następna aktualność
Tropem Wilczym – bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych