Więcej niż tysiąc słów

Magia zdjęć

Archiwum kategorii: Aktualności

„Fotografując staraj się pokazać to czego bez ciebie, nikt by nie zobaczył.” — Robert Bresson

Uczniowie klasy 7a mieli okazję wziąć udział w cyklu zajęć warsztatowych  prowadzonych przez studenta resocjalizacji – pana Albina Pogorzelca. Poza omawianiem technik fotograficznych,  podzieleni na grupy tworzyli własne dzieła fotograficzne, które później  dopełniali podkładem muzycznym i przedstawiali na forum klasy. Celem warsztatów było ukazanie wartości emocji. Uczucia towarzyszą nam na każdym etapie życia, a umiejętnie uchwycone na fotografii pozwalają wracać do minionych już chwil i wydobywać je na nowo.  Fotografia potrafi wpływać na odbiorcę i wywoływać u widza pewne wrażenia, jest środkiem wyrazu i idealnym sposobem porozumiewania się na całym świecie.

Poprzednia aktualność
Bal karnawałowy klas 0-3
Następna aktualność
Konkurs plastyczny „Cztery pory roku - Pani Zima”