85-lecie ZUS-u w Ostrowie Wielkopolskim z przedstawicielami z naszej szkoły

Archiwum kategorii: Aktualności

13 grudnia br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Co to właściwie jest ZUS?”, organizowanego z okazji jubileuszu instytucji ZUS w Ostrowie Wielkopolskim.
Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy konkursu wraz z opiekunami i rodzicami. Z naszej szkoły w konkursie brało udział dwóch uczniów: Wiktoria Janczak z IIa i Maciej Kajser z IIb. Wyróżniono 12 prac, które będą zdobiły kalendarz ZUS-owski na 2020 rok. Uczestnicy konkursu otrzymali podziękowania, dyplomy i upominki. Podczas uroczystości został pokazany film z rysem historycznym o ZUS-ie, a po części oficjalnej nastąpił występ artystyczny dzieci z jednej z ostrowskich szkół podstawowych.

Serdeczne podziękowania dla pana Przemysława Kajsera, który wraz z synem Maciejem reprezentował naszą szkołę i przygotował reportaż z owej uroczystości.

Poprzednia aktualność
II miejsce naszej uczennicy w etapie rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia
Następna aktualność
„Człowiek jest tyle wart, ile uczyni dobrego”