Świąteczna akcja charytatywna

Archiwum kategorii: Aktualności, Wolontariat

Tegoroczna akcja świąteczna „Lawina maskotek” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy 347 pluszaków, które dziś, tj. 11.12 uczniowie z klas 6a i 8a zanieśli do punktu PCK w Kaliszu. Przez blisko trzy tygodnie rozdawaliśmy wam ulotki z prośbą o wsparcie tej akcji. Później zbieraliśmy, praliśmy, szczotkowaliśmy, doczepialiśmy świąteczne kokardki aż naprawdę zrobiła się „powódź maskotek”. Nasze pluszowe misie przyozdobią choinkę, a następnie dostaną się do rąk najmłodszych mieszkańców Kalisza. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za poważne potraktowanie akcji. Niektórzy z bólem serca pozbyli się swoich pluszowych przyjaciół z dzieciństwa, a jednak odważyli się pójść dalej bez nich. Zdaliście więc jeden egzamin i za to jeszcze raz serdecznie wam dziękujemy.

Poprzednia aktualność
Hodowla kryształków soli
Następna aktualność
II miejsce naszej uczennicy w etapie rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia