II miejsce naszej uczennicy w etapie rejonowym XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia

Archiwum kategorii: Aktualności

Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża, to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy olimpiady muszą wykazać się szeroką wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Zuzanna Witczak, uczennica klasy 8a po zajęciu I miejsca w etapie szkolnym, reprezentowała nas w konkursie o zdrowym stylu życia na szczeblu rejonowym, który odbył się 12 grudnia w Kaliszu. Po 5 zaciętych dogrywkach, Zuzia zajęła II miejsce. Serdecznie gratulujemy 😊i życzymy dalszych sukcesów.

 

🍐

Poprzednia aktualność
Świąteczna akcja charytatywna
Następna aktualność
85-lecie ZUS-u w Ostrowie Wielkopolskim z przedstawicielami z naszej szkoły