Zwiedzanie „Kaliszanki”

Archiwum kategorii: Aktualności, Doradztwo zawodowe
5 grudnia br. klasa 5a udała się pod opieką nauczycieli do Fabryki Pieczywa Cukierniczego ,,Kaliszanka”, znanej ze smacznych wafli o nazwie ,,Grześki”. Przed wejściem na halę produkcyjną uczniowie zostali zapoznani z obowiązującymi w zakładzie przepisami BHP i zgodnie z wymogami sanitarnymi ubrali jednorazowe stroje ochronne oraz zdyzenfekowali ręce. Następnie mieli możliwość zobaczenia całego procesu technologicznego produkcji wafli i skosztowania pysznych słodyczy. Wizyta w ,,Kaliszance” była dla dzieci ciekawym doświadczeniem,  okazją, by poznać funkcjonowanie zakładu oraz różnorodne stanowiska pracy w przedsiębiorstwie. Dziękujemy Państwu Leśnik za pomoc w organizacji tej edukacyjnej wycieczki, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.
Poprzednia aktualność
Wygrana uczniów naszej szkoły
Następna aktualność
Konkursy z MISIEM