Drugie miejsce Oli w konkursie „Dzieci Czytają Dzieciom”

Archiwum kategorii: Aktualności

W czwartkowe południe, 28 listopada uczniowie naszej szkoły Aleksandra Głowacka z IIIb i Marcel Aleksandrowicz z IIb wzięli udział w IX Międzyszkolnym Konkursie Pięknego Czytania Poezji Patriotycznej ,,Dzieci Czytają Dzieciom” organizowanym przez nauczycieli z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Kaliszu. Celami konkursu były przede wszystkim: kształcenie potrzeb i nawyków czytelniczych uczniów, uwrażliwianie dzieci na słowo pisane, rozwijanie twórczych talentów oraz wdrażanie do zdrowej rywalizacji. Uczniowie z wielu szkół prezentowali swoje umiejętności czytania. Komisja wyłoniła zwycięzców – II miejsce zajęła Aleksandra Głowacka z klasy IIIb. Otrzymała gratulacje, dyplom oraz nagrodę. Wszyscy uczestnicy dostali podziękowania, dyplomy za uczestnictwo i upominki. Serdeczne gratulujemy zwycięzcom i pozostałym za udział!

Poprzednia aktualność
JESIENNA MODA
Następna aktualność
Andrzejkowe zabawy