Dzień Pluszowego Misia w bibliotece

Archiwum kategorii: Aktualności, Biblioteka
25 listopada w bibliotece szkolnej odbyły się obchody Dnia Pluszowego Misia. Spotkanie miało na celu przybliżyć dzieciom opowieści o pluszowych misiach zachęcające do częstego  sięgania po książki. Aktyw biblioteczny zaprosił najmłodszych uczniów naszej szkoły na „Misiowe poczytajki”. Zaprezentowano dzieciom bajki mówiące o przygodach  niedźwiadków: „Miś Tuliś”, ” Kubuś i przyjaciele” oraz ” Przygody białego niedźwiadka”.  Nauczyciel bibliotekarz zapoznał dzieci z historią pluszowego misia i zaprezentował przygotowaną wystawkę „20 super misiowych książeczek”, które później uczniowie mogli wypożyczyć. Spotkanie zakończyło się wspólną zabawą z piosenką „Stary niedźwiedź mocno śpi”. Dziękujemy wszystkim najmłodszym za pierwszą wizytę w bibliotece i wspólną zabawę.
Poprzednia aktualność
Pluszowy Miś - zawsze na czasie
Następna aktualność
JESIENNA MODA