Dzień Przedszkolaka

Archiwum kategorii: Aktualności

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto zostało ustanowione Uchwałą Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej z dnia 13 września 2013 roku, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej.
W naszym oddziale przedszkolnym również świętowaliśmy. Uczniowie klas drugich wraz z wychowawczyniami przygotowali występ artystyczny, który zachęcił naszych zerówkowiczów do wspólnego śpiewu i tańca. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego w obecności pani dyrektor, pani wychowawczyni oraz starszych kolegów i koleżanek złożyli uroczyście przysięgę przedszkolaka i zostawili swoje podpisy w postaci odcisku palca pod kodeksem. Przedszkolaki otrzymały dyplomy, medale oraz słodkie upominki. Na zakończenie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia dzieciom oraz serdecznie powitali uczniów zerówki w społeczności szkolnej.

Poprzednia aktualność
Międzynarodowy Dzień Kropki
Następna aktualność
Wrześniowy rajd rowerowy