Wyróżnienie Alana w Rejonowym Konkursie Poetyckim

Archiwum kategorii: Aktualności

28 maja w auli Szkoły Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi w Kaliszu odbyła się uroczysta gala rozdania nagród za udział w I Regionalnym Konkursie Poetyckim „Wojtaszkowe Strofy”. W konkursie brał udział również uczeń naszej szkoły, pierwszoklasista Alan Błażejewski, który napisał wiersz o wakacjach i otrzymał wyróżnienie. Nagrodę otrzymał z rąk Pana Mariusza Witczaka – Naczelnika Wydziału Edukacji. Warto podkreślić, że celem konkursu było zainteresowanie uczniów twórczością literacką, inspirowanie do twórczych działań poprzez kontakt z utworami znanych poetów, kształtowanie umiejętności przekazywania w formie poetyckiej swoich przemyśleń, rozwijanie talentów poetyckich oraz przygotowanie dzieci do aktywnego uczestnictwa w kulturze. Gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów literackich.

Poprzednia aktualność
Turniej Piłki Nożnej "Śródmieście górą"
Następna aktualność
VI KALISKI MARSZ NORDIC WALKING - LAS WINIARY