RAJD „WIOSENNE MAJAKI”

Archiwum kategorii: Aktualności

W sobotę, 25 maja 2019 roku uczniowie z klas 5a, 7a, 8a i 3d udali się na X Rajd „Wiosenne Majaki”. Przy pięknej, słonecznej pogodzie, zażywając ruchu na świeżym powietrzu, z zapałem przystąpili do rozwiązywania zadań rajdowych. Większość z nich należało wykonać na terenie parku miejskiego. Natomiast na rozgrywki sportowe uczestnicy udali się na boisko Orlik na Majków. Tam po zaliczeniu wszystkich konkurencji i turystycznym posiłku zakończyli rajdowe zmagania, stając na trzecim stopniu podium i odebrali puchar z rąk organizatora imprezy. Osiągnięty wynik był efektem dobrej organizacji pracy, sprytu, zręczności i dużego zaangażowania całej grupy, która miło, wesoło i sportowo spędziła sobotnie przedpołudnie.

Poprzednia aktualność
Z kroniki Kaliskiego Tygodnia Zdrowia z Trójką - dzień piąty …
Następna aktualność
Turniej Piłki Nożnej "Śródmieście górą"