Nasze ozoboty

Archiwum kategorii: Aktualności

W piątkowy poranek pierwszoklasiści pracowali w jednym zespole. Uczniowie ćwiczyli kodowanie i programowanie z ozobotami i specjalnymi puzzlami urozmaicającymi zadania związane z tą tematyką. Dzieci przypomniały sobie odpowiednie sekwencje kolorów, aby prawidłowo zaprogramować edurobota i osiągnąć zamierzony cel. Dzisiejsze zajęcia były również bogate w kształtowanie umiejętności pracy w grupach. Uczniowie potrafili zaplanować pracę w zespole oraz zauważyli jak ważna jest współpraca między grupami. Dzieci chętnie połączyły swoje wewnętrznogrupowe projekty puzzlowe, aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty pracy z ozobotami. Pierwszoklasiści udowodnili, że stanowią zgraną drużynę, a takie zajęcia sprawiają wiele frajdy i zabawy.

Poprzednia aktualność
Projekt "Łapacze Kultury" w klasie 4a - część I
Następna aktualność
Skrzydlaci przyjaciele