Kaliski Tydzień Zdrowia z „Trójką”

Archiwum kategorii: Aktualności

Dyrekcja oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 3 im. J. Słowackiego w Kaliszu we współpracy z Radą Osiedla „Śródmieście I” mają zaszczyt zaprosić dzieci i młodzież z Państwa placówki wraz z opiekunami do udziału w VI edycji wydarzenia pod hasłem:

Kaliski Tydzień  Zdrowia z „Trójką”. 

Wydarzenie pod patronatem Prezydenta Miasta Kalisza p. Krystiana Kinastowskiego i patronatem medialnym Radia Centrum  

20 – 25 maja 2019r. 

Celem wydarzenia jest propagowanie zdrowego trybu życia i rozwój fizyczny uczniów, uświadomienie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, kształtowanie pożądanych zachowań u młodych ludzi oraz wdrażanie zasad zdrowej sportowej rywalizacji.

Placówki biorące udział w wydarzeniu walczą
o Puchar Prezydenta Miasta Kalisza p. Krystiana Kinastowskiego

Informacje o konkursach:

Poprzednia aktualność
Pamiętamy o przeszłości
Następna aktualność
Projekt "Łapacze Kultury" w klasie 4a - część I