Wiosna, ach to TY! – konkurs recytatorski

Archiwum kategorii: Aktualności

21 marca to nie tylko pierwszy dzień wiosny. Tego dnia przypada również Światowy Dzień Poezji! Z tej okazji uczniowie klas młodszych już dziś wzięli udział w szkolnym konkursie recytatorskim „Wiosna, ach to Ty!”. Jury miało naprawdę trudne zdanie, ponieważ każdy z 37 uczestników wspaniale zaprezentował swój wiersz. Było pięknie, wiosennie i kolorowo!
Spośród uczestników konkursu komisja wyróżniła następujące osoby:

  • I miejsce – Marta Kołodziejczyk kl. 2b
  • II miejsce – Wiktoria Janczak kl. 1a
  • III miejsce – Karolina Pokora kl. 2a
  • Wyróżnienie – Wanda Spałka kl. 0 i Wirginia Hajdziony kl. 2a
  • Nagroda specjalna dla dzielnego zerówkowicza – Julia Cieślak kl. 0

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzielnym uczestnikom! Takie publiczne wystąpienia wiążą się z dużym stresem i przełamywaniem własnych słabości. Tym bardziej bardzo cieszy nas tak duże zainteresowanie konkursem. To wspaniała lekcja odwagi, konsekwencji i okazywania radości z sukcesów kolegów i koleżanek. Wszyscy nasi uczniowie spisali się na 6!

Poprzednia aktualność
EkoKonkurs - regulamin
Następna aktualność
Witamy wiosnę!